Pocitová mapa Bíliny

Pokud tolerujeme delší dobu jakékoliv negativní jevy, stane se takové chování napříště normou.

Cílem tohoto projektu je postupně přidávat vaše příspěvky a společně tak zmapovat lokality, kde dochází ke společensky nebezpečným jevům.

Pro přidání bodu na pocitové mapě města Bíliny, podle skupiny pocitů, použijte přiložený formulář. Nezapomeňte připojit i text, kterým vyjádříte svůj pocit, popřípadě četnost těchto jevů, pokud se jedná o recidivu. Prosíme vás o co největší objektivitu, přesněji snažte se přesně lokalizovat místo na mapě, abychom se vyvarovali zažitých stereotypů paušalizace problémů.

Fotografování na veřejných místech. Za veřejné prostranství zákon považuje náměstí, ulice, chodníky, parky, obecně prostory volně přístupné každému, bez ohledu na to, kdo je jejich vlastníkem (§ 34 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích).

Pokud na nějakou pohozenou stříkačku narazíte, neměli byste na ni v žádném případě sahat. Doporučujeme okamžitě ohlásit vše městským strážníkům, kteří na místo přijedou a stříkačku i s jehlou bezpečně umístí do speciálního kontejneru. Ale také se nezapomeňte zeptat co se děje dál, jaká je následná logistika. Chtějte vědět zda pak následuje nějaká další fáze a nebo, zda to konči jen tím sběrem!

MP Bílina operační středisko - stálá služba 417 810 999 SMS linka 733 737 448

Legenda pocitová mapa města Bíliny

red pinodpad po narkomanech blue pinobtěžování yellow pinprostituce  

 

Kontakt pocitová mapa Bíliny