SEN O LEPŠÍ BÍLINĚ SE DÍKY ZÁSTUPCŮM BÍLINSKÉHO ANO 2011 ROZPLYNUL

Díky vytrvalé negativní kampani nebudou moci zastupitelé města rozhodnout o výkupu bytového fondu, ve kterém jsme my osobně viděli opravdu seriózní možnost zlepšení skladby obyvatel v našem městě, zlepšení bezpečnosti a hlavně zastavení migrace nepřizpůsobivých do Bíliny.

Gratulujeme kolegům z ANO 2011 za opravdu skvěle odvedenou práci, díky níž se ani nemáme možnost dozvědět, jakou podporu by tento projekt v zastupitelstvu města měl. Důvody díky komu a díky čemu najdete zde:

 

Vážený pane starosto, vážené místostarostky, vážení radní,
chtěl bych vám oznámit odstoupení od nabídky týkající se prodeje bytového fondu. Toto rozhodnutí jsme společně s ostatními majiteli neučinili bez zvážení všech skutečností. Našemu rozhodnutí předcházelo uvedení obchodních skutečností na sociálních sítích, a to na profilu hnutí ANO, tohle je Bílina, které jsou mylné a tyto podmínky nikdy s námi nebyly konzultovány a projednávány. Již cca rok jsme nápomocni městu Bílina při zpracování strategie, ponecháváme jednotlivé byty bez využití, čímž dochází ke značnému propadu měsíčních příjmů, a ze sociálních sítí se následně dovídáme požadavky k uzavření obchodu. Rovněž se dovídáme o našich nehorázných požadavcích a stavu našich nemovitostí. Veškeré takto uváděné informace jednoznačně znehodnocují náš majetek. Ze všech předešlých jednání jsem vždy přenášel na ostatní spolumajitele dobrý dojem, shodu politických subjektů k otázce výkupu a zájem města obchod uzavřít. Proto všichni trochu s údivem sledujeme dosti negativní kampaň proti tomuto obchodu. Toto jednání je pro nás nepřijatelné a budí dojem nedůvěryhodnosti obchodního partnera. Nemáme zájem, aby se naše nabídka stala terčem politického soupeření. O tuto obchodní transakci mají zájem i další zájemci. Se všemi zájemci, jen pro vaši informaci, začneme bez odkladu vyjednávat. I z tohoto důvodu jsme nuceni stáhnout naši nabídku, jelikož již nechceme být terčem kritiky z řad občanů města ohledně poukazování na nevýhodnou obchodní transakci pro město. Bohužel je pro nás tato situace nepříjemná, ale již nemůžeme dále posečkat, protože v důsledku neobsazenosti těchto bytů dochází k nárůstu finančních ztrát.
Mé sdělení berte, prosím, jako otevřený dopis, který by měl být zveřejněn, aby nemohlo dojít k předkládání jiných informací nebo různých spekulací o ukončení jednání o prodeji bytového fondu, které vzešlo z naší strany.
Nedovolím si odpustit poznámku, že sdělování občanům nepravdivé a zcela scestné informace, považuji za neprofesionální.
Radek Petržilka

 

0
0
0
s2smodern